تلویزیون در دکوراسیون منزل ما ایرانی ها نقش موثری در کنار هم جمع شدن خانواده ها در خانه دارد. تلویزیون معمولا در جایی وسط فضای پذیرایی که بهترین دید را برای تماشای بیشترین افراد خانه داشته باشد قرار می گیرد. به طوری که حتی خانم خانه نیز هنگام کار در آشپزخانه بتواند دید خوبی به تلویزیون از پشت اپن آشپزخانه داشته باشد. بنابراین دیوار تلویزیون بسیار مهم است. یکی از ایده های پرطرفدار که برای خاص کردن این قسمت از ساختمان داده می شود، استفاده از کاغذ دیواری پشت تلویزیون است؛ زیرا طبیعتا تلویزیون به عنوان یک نقطه کانونی که افراد خانه به دور آن می نشینید همیشه مورد توجه قرار می گیرد و البته دکور و دیوار پشت تی وی نیز به عنوان فضایی که چشم ها را به خود جلب می کند، تاثیر بالایی در طراحی و دیزاین فضای اتاق نشیمن و پذیرایی دارد.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون می تواند به خوبی سادگی بیش از حد دیوار پشت تلویزیون را با طرح ها و نقش های زیبای خود از یاد ببرد و یک دیوار دیزاین شده و زیبا به شما تحویل بدهد.

البته از لحاظ بصری همیشه جلوه دیوار پشت تلویزیون که با کاغذ دیواری پوشش داده شده است، بسیار تاثیرگذار و شیک خواهد بود؛ اما فراموش نکنید که از طرح های شلوغ و پرکار استفاده نکنید. تصور کنید که ساعت ها به تلویزیون که مداوم در حال نمایش تصاویر متحرک و با نور و رنگ های درخشان است، چشم به اندازه کافی خسته می شود؛ پس بهتر است دیگر یک پس زمینه شلوغ و پر طرح را به آن اضافه نکنیم. مطمئن باشید در طولانی مدت از این که طرح کاغذ دیواری پشت تی وی را ساده تر انتخاب کردید، خوشحال خواهید بود.

دکور کردن تی وی روم با کاغذ دیواری در مقایسه با دکور کردن با سنگ و یا چوب جدید تر و به روز تر است و بیشتر مورد استقبال خانم های خانه دار قرار گرفته است. کاغذ دیواری میز تلویزیون در ابعاد دیوار شما تولید و تحویل داده می شود؛ بنابراین هیچ جای نگرانی ای برای خالی ماندن فضای دیوار و یا ناقص بودن دیوار وجود ندارد.

 

مدل های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

 

کاغذ دیواری طرح های ساده

کاغذ دیواری یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر فضای داخلی ساختمان است. بدون هیچ درد سری نسبت به نقاشی ساختمان قابل اجرا است. کاغذ دیواری ساده پشت تلویزیون می تواند رنگ آن متفاوت تر از بقیه بخش ها باشد تا نظرها را به خود جلب نماید.

 

کاغذ دیواری مدرن

یکی از بهترین ایده ها برای پشت تلویزیون استفاده از کاغذ دیواری مدرن است؛ زیرا با داشتن منظره و الگوهای مختلف در طرح و رنگ های متفاوت توانسته است چشم ها را به خود بدوزد و مورد تحسین قرار گیرد. قبل از خرید کاغذ دیواری پشت تلویزیون باید با توجه به رنگ محل، دیزاین را داشته باشید که ترکیب رنگ ها، هارمونی قشنگی را به خانه شما القا کند.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

پر طرفدار ترین کاغذ دیواری امروزی، طرح های سه بعدی هستند؛ زیرا این طرح تحول اساسی در محل به وجود می آورد و برجسته یا تو رفته دیده می شود. با نور پردازی دیوار هم می توانید زیبایی طرح های سه بعدی را بیشتر نشان دهید. این محصول دارای طرح های گل، انتزاعی، منظره، انسان و اشکال هندسی است.

 

کاغذ دیواری طرح کلاسیک

استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک باید با دیزاین محل، رنگ مبل، پرده و لوستر ست باشد. طرح های کلاسیک برای پشت تلویزیون خانه را لوکس تر نشان می دهد و جلوه خاصی به پذیرایی خانه شما می دهد. این طرح به لاکچری و لوکس شدن فضای پشت تلویزیون کمک شایانی می کند.

 

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

پوسترهای دیواری زیادی در بازار موجود هستند که برای نصب دیوار پشت تلویزیون عالی هستند. اما بازهم فراموش نکنید سعی کنید از رنگ های خنثی و ملایم استفاده نمایید.

 

با انتخاب هر کدام از طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون می توانید روحیه و حس حال محل را تغییر دهید و حس طبیعت و سر زندگی را به ارمغان آورید. جهت تهیه کاغذ دیواری می توانید از نمونه های بیشتر کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکوراسیون داخلی رها دیدن کنید و در صورت نیاز به مشاوره رایگان با کارشناسان فروش ما از طریق راه های ارتباطی تماس حاصل نمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...