یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون داخلی استفاده از کاغذ دیواری ها می باشد. با این محصول فوق العاده کارآمد، می توانید به سادگی در فضای داخلی خود تغییرات محسوس ایجاد نماید و چهره ی دکوراسیون خود را تغییر دهید. شاید شما هم در مشاغل و فعالیت های گوناگون در ترکیب با کلمات دیگر واژه نانو را شنیده باشید؛ به طور مثال حوله های نانو، ظروف مواد غذایی نانو، لوازم آرایشی نانو و… اما در بین این ها و گوناگونی محصولات ساخته شده توسط نانو، کاغذ دیواری نانو نیز وجود دارد.

کاغذ دیواری نانو

کاغذ دیواری نانو

نانو چیست؟

اگر بخواهیم به زبانی ساده نانو تکنولوژی و یا همان تکنولوژی نانو را تعریف کنیم، عملی تحقیقاتی می باشد که در جهت علم نانو به وجود آمده است و در واقع این علم، علم مطالعه ذرات با استفاده از مقیاس اتمی است. در یک بیان ساده دیگر باید اشاره کرد که امروزه برای تولید و پخش مواد با کیفیت بالاتر از این تکنولوژی و یا علم استفاده می برند. این فناوری مانند فناوری های دیگر در حال پیشرفت سریع در عرصه علم و تکنولوژی می باشد.

 

کاغذ دیواری نانو چیست؟

همان طور که از نام کاغذ دیواری نانو برمی آید، در تولید آن از تکنولوژی نانو استفاده می ‌شود. در حقیقت تکنولوژی نانو در بافت و جنس هر محصولی قابلیت انعطاف پذیری بیشتر را ایجاد می ‌کند؛ مثلاٌ با استفاده از فناوری نانو در تولید پارچه و لباس می ‌توان از کثیف شدن آن پیشگیری کرد و حتی مانع از خیس شدن آن شد. در حال حاضر چند سالی است که فناوری نانو وارد مراحل تولید کاغذ دیواری شده است و نسل جدید کاغذ دیواری را وارد بازار کرده است.

 

کاغذ دیواری نانو چه تفاوت هایی با کاغذ دیواری معمولی دارد؟

ویژگی هایی که این کاغذ دیواری ها نسبت به کاغذ دیواری معمولی دارند، سبب شده اند که پرطرفدار و پرفروش بوده و از استقبال خوبی برخوردار باشند. از جمله این ویژگی ها و مزایا موارد زیر را می توان نام برد :
عدم جذب آلاینده ها همچون چربی و دود و …
پس از گذشت چند سال ظاهر آن تغییری نکرده و فرقی با روز اول نخواهد داشت و کثیف نخواهد شد.
فرسوده و پاره نشده و دارای ماندگاری و مقاومت بسیار بالایی در برابر نور خورشید می باشد.
برای آپارتمان هایی که به راحتی صدا به واحد بغلی منتقل می شود، به دلیل داشتن عایق صدا گزینه مناسبی هستند.
به همین جهت به خاطر داشتن این ویژگی ها و خصوصیات این نوع از کاغذ دیواری ها به کاغذ دیواری های پر طرفدار و مورد پسند مشتریان تبدیل شده است.

 

جمع بندی

با توجه به این همه مزیت و حسن در این دیوارپوش کاملا قیمت کاغذ دیواری های نانو با هر رنج قیمتی می تواند مقرون به صرفه باشد. اگر در فکر استفاده از یک کاغذ دیواری خوب هستید که تا سال های طولانی، بدون از دست رفتن شکل و حالت روز اولش مورد استفاده باشد، حتما کاغذ دیواری نانو برای تان مناسب تر از سایر انواع کاغذ دیواری موجود در بازار خواهد بود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...