پوششی را مناسب تر از کاغذ دیواری پیدا نخواهید کرد که تا این حد از تنوع طرح و رنگ برخوردار باشد. برای انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری باید اصولی را رعایت کنید. در ادامه نیز قصد داریم تا به اصول انتخاب کاغذ دیواری بپردازیم:

اصول انتخاب کاغذ دیواری

1. متراژ از اصول انتخاب کاغذ دیواری می باشد و باید نسبت به ابعاد اتاق و پذیرایی خود کاغذ دیواری مناسبی را انتخاب کنید. اگر ارتفاع کف تا سقف پذیرایی و همچنین اتاق شما کوتاه به نظر می رسد، بهتر است از کاغذ دیواری راه راه عمودی با رنگ روشن استفاده کنید تا ارتفاع اتاق و یا پذیرایی شما بلند تر جلوه دهد. در مقابل اگر عرض اتاق شما کم می باشد، می توایند از کاغذ دیواری با طرح راه راه افقی استفاده کنید تا دیوارها و همچنین فضای منزل شما عریض تر به نظر برسند.

2. بررسی و مقایسه یکی از مهم ترین اصول انتخاب کاغذ دیواری می باشد. قبل از این که به سراغ سفارش و خرید کاغذ دیواری بروید، چندین طرح و رنگ را در تصورات خود بر روی دیوار امتحان کنید. باید به یک نتیجه مشخص و مناسب برسید که چه نوع کاغذ دیواری و با چه طرح و رنگی برای دکوراسیون شما مناسب تر است. سایت دکوراسیون داخلی رها با داشتن انواع مدل ها و طرح های کاغذ دیواری می تواند به شما در انتخاب کاغذ دیواری کمک کند تا بتوانید کاغذ دیواری مناسبی تهیه کنید.

3. نوع متریال به کار رفته در ساخت کاغذ دیواری نیز از اصول خرید کاغذ دیواری می باشد. کاغذ دیواری باید قابل شستشو بوده و از مقاومت خوبی در برابر ضربه برخوردار باشد.

4. به سراغ برترین مدل های روز کاغذ دیواری بروید و مدل سال و یا ماه کاغذ دیواری را تهیه کنید. این یکی از اصول انتخاب کاغذ دیواری می باشد که متاسفانه بسیاری از خریداران به آن توجه زیادی نمی کنند. در صورتی که با یک جستجوی ساده در اینترنت و یا فروشنده های مختلف که به صورت حضوری و یا اینترنتی در این زمینه فعالیت می کنند، می توانید به راحتی پی ببرید که مدل برتر و بهتر کاغذ دیواری کدام است. البته در رنگ ها دقت کنید که با دکوراسیون داخلی شما هماهنگی و تناسب داشته باشد.

5. قبل از خرید کاغذ دیواری اگر امکان دارد تکه ای از کاغذ دیواری را تهیه کرده و به خانه بیاورید. کاغذ دیواری را بر روی دیوارهای خود قرار داده و سپس تصمیم بگیرید که آیا کاغذ دیواری با دیوارها و همچنین دکوراسیون داخلی شما تناسب دارد یا خیر. برخی از کاغذ دیواری ها وجود دارند که در نگاه اول زیبا به نظر می رسند اما زمانی که بر روی دیوار قرار می گیرند همانند آن چه که تصور می کردید نیستند و جلوه بدی را ایجاد می کنند.

پس از آشنایی با اصول انتخاب کاغذ دیواری حال می توانید انواع کاغذ دیواری و لمینیت و پوستر دیواری معرفی شده در وب سایت دکوراسیون داخلی رها را مشاهده کنید و کاغذ دیواری متناسب با دکوراسیون خود را با بهترین قیمت به صورت آنلاین و تلفنی ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان برایتان ارسال گردد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...