کاغذ دیواری خانه های کوچک

از چه نوع کاغذ دیواری برای خانه های کوچک استفاده کنیم ؟

برای فضاهای کوچک طراحی مهارتی است که در آن با بهره گیری از روشهایی ساده ، اشیاء منزل و طرح و رنگ دیوار ها طوری انتخاب شود که حتی این فضاهای کوچک و نقلی را بزرگتر از آنچه هست نمایش دهد .

اکثر مردم به دلیل اینکه کاغذ دیواری ها دارای طرح و رنگ متنوع و زیبا هستند و جنس مرغوبی دارند تمایل دارند تا از کاغذ دیواری به عنوان پوشش و جلوه دادن به دیوارهای خود از آنها استفاده نمایند .

با قاطعیت می توان گفت امروزه کاغذ دیواری ها با توجه به اینکه سریع  و آسان نصب می شوند  جایگزینی مناسب برای رنگ ساختمان شده اند .

از دیگر مزایایی که می توان برای کاغذ دیواری ها برشمرد این است که ریخت و پاش ها و بوی تند رنگ های ساختمانی را ندارند .

 

نحوه انتخاب کاغذ دیواری خانه های کوچک

در انتخاب کاغذ دیواری های منزل خود حتما توجه داشته باشید که اطراف دیواری که می خواهید کاغذ دیواری را در آن استفاده کنید و وسایل موجود در اطراف آن چه رنگی است و بعد از آن اقدام به انتخاب کاغذ دیواری با توجه به مطابقت و همخوانی رنگ ها نمایید . چرا که اگر این کار را نکنید دکوراسیون خانه شما خسته کننده خواهد شد .

توجه داشتن به متراژ خانه از دیگر روش ها برای انتخاب کاغذ دیواری برای خانه تان است که باید در هنگام انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری مورد توجه باشد .

دقت کنید که اگر فضای خانه شما کوچک باشد و در خانه تان از کف پوش های طرح دار استفاده کرده اید کاغذ دیواری های با رنگ گرم ، ملایم و طرح ساده می تواند انتخاب بهتر و مناسبی باشد .

در صورتی که کف پوشهای خانه شما طرح دار نیست و ساده است ، کاغذ دیواری سه بعدی و یا دارای طرح می تواند برای خانه تان انتخاب ایده آلی باشد .

کدام کاغذ دیواری ها برای بزرگتر نمایان شدن خانه مناسب اند ؟

توجه داشته باشید که کاغذ دیواری های رنگ روشن و دارای طرح ریز می توانند موجب بزرگتر به نظر رسیدن فضای خانه های کوچک شوند