چرا کاغذ دیواری؟

در چندین سال پیش استفاده از کاغذ دیواری نسبت به امروز خیلی رواج نداشت و اغلب فکر می کردیم که کاغذ دیواری محصولی قدیمی در طراحی داخلی محسوب می شود و اینکه چرا کاغذ دیواری استفاده کنیم؟! اما امروزه با ساخته شدن کاغذ دیواری های زیبا و شیک ، مردم استفاده از آن را به عنوان یک محصول لوکس و مناسب در طراحی داخلی در نظر میگیرند.

تغییرات زیبای بوجود آمده ناشی از استفاده کاغذ دیواری منحصر به فرد است و انواع رنگ ها نمی توانند این تغییر را ایجاد کنند. کاغذ دیواری دارای نقش و نگار برجسته ای است که رنگها اینگونه نیستند، از جمله ی این نقش و نگار ها می توان به مخمل ، اکلیل و گاهی نگین اشاره کرد که در طراحی آن استفاده می شود. دسته ای از کاغذ دیواری ها هستند که به صورت سه بعدی در فضا کار می شوند که واقعا جلوه ی زیبایی به دکوراسیون منزل و محل کار ما می دهند. ساخت کاغذ دیواری با مواد و متریال مختلفی همراه است که مهمترین آن روکش وینیل است که کاغذ دیواری را عایق شستشو و دوده می کند یعنی با این روکش می توانید کاغذ دیواری را با اطمینان کامل بشویید و همچنین مطمئن باشید که ضد دوده است.
با توجه به طرح های گوناگون و بسیار زیبایی که کاغذ دیواری دارد میتوان به این ویژگی اشاره کرد که کاغذ دیواری بر خلاف رنگ ها و دیوارپوش های مختلف از ماندگاری زیادی برخوردار است. با توجه به ویژگی ضد دوده بودن کاغذ دیواری رنگ آن عوض نمیشود. در مقایسه ی رنگ با کاغذ دیواری ، پارگی و خرابی کاغذ دیواری ها نسبت به رنگ ها به مراتب کمتر است و در صورت کثیف شدن کاغذ دیواری با خودکار ، ماژیک یا رنگ میتوان آنرا با مواد شوینده نظیر  ( تاید، ریکا ، صابون ، وایتکس ) شست.
هزینه استفاده از کاغذ دیواری با وجود دوام و جلوه ی زیبایی که کاغذ دیواری به فضای طراحی داخلی می دهد نسبت به سایر محصولات طراحی داخلی مناسبت و مقرون به صرفه تر است.

چرا کاغذ دیواری
کاغذ دیواری های دکوراسیون داخلی رها همگی دارای ویژگی های زیر هستند که در بیش از ۲۰۰۰ طرح ارائه می شوند:

صد در صد قابل شستشو
ضد دوده و غبار
عایق حرارت و صدا
PVC با روکش وینیل
ضد حساسیت
سازگار با محیط زیست
کاغذ دیواری های سه بعدی؛ برجسته و اکلیل دار

برترین و با کیفیت ترین کاغذ دیواری ها را از ما بخواهید.

جهت اطلاع از آخرین قیمت کاغذ دیواری به سایت ما مراجه کنید.