آشپزخانه به عنوان قلب خانه اتاقی برای انجام کارهای مختلف است. این مکان نه تنها جایی برای آماده کردن و پختن غذا است، بلکه ممکن است برای پذیرایی از مهمانان ، جاسازی لوازم و مایحتاج  و خوردن وعده های غذایی خانواده نیز کارایی داشته باشد، به همین علت است که چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است.
طراحی شما باید  با تمام این فعالیت ها سازگار باشد، به همین دلیل است که هر روز مدل های آشپزخانه  تغییر می کنند و نسبت به قبل دوست داشتنی ترمی گردند. امروزه ، جزیره  ، سینک های فارم هاوس و وسایل استیل ضد زنگ عمومیت بیشتری دارند، در حالیکه کابینت های سنتی وکانتر تاپ ها نیز اجزای اصلی هر آشپزخانه ی رویایی والهام بخش هستند.

دکوراسیون آشپزخانه,وارد کننده کاغذ دیواری,فروش عمده کاغذ دیواری,نمایندگی کاغذ دیواری,قیمت کاغذ دیواری
هنگامی که ایده هایی را برای تغییر مدل دکوراسیون آشپزخانه یافتید ، چند مورد را در نظر بگیرید.
به طور کلی ، فضای کاربردی در آشپز خانه دارای اهمیت زیادی است ، در واقع می خواهید که چیدمان آشپزخانه مطابق میل شما باشد. لازم است که به دقت بررسی کنید که اجاق گاز ، یخچال ، جزیره و کابینت ها را کجا قرار دهید تا فضای کافی برای پختن ، خوردن و پذیرایی داشته باشید.
قدم بعدی آن است که جاسازی وسایل را از نظر دورنگاه ندارید. آشپزخانه ها وسایل زیادی مانند قابلمه ، ماهی تابه و ابزار کوچک را در خود جای داده اندص ، اطمینان حاصل کنید که فضایی برای گذاشتن تمام وسایل مورد استفاده دردسترس وجود دارد. آخر اینکه ، مکان مورد نظر باید در نظر آنهایی که آنجا را می بیینند خوب و صمیمی به نظر آید.
در نظر داشته باشید به کار گیری مواد با کیفیت و رنگی به آشپز خانه شما شخصیت و
نشاط می بخشد.
چگونه چیدمان آشپزخانه خود را تعییین کنم؟
اگر  در حال نوسازی دکوراسیون آشپز خانه هستید زمان بسیار خوبی است که آن چه را که خواستارهستید خلق کنید. با کمک یک طراح آشپزخانه ، ایجاد یک فضای کوچک می تواند انباری جادارو جریان خوبی را فراهم کند. برای آشپزخانه های کوچک ، چیدمان به شکل هواپیما یا کشتی انتخاب خوبی است. ( یعنی استفاده بهینه از حداقل جا ) به دلیل اینکه فضای افقی دارای محدودیت است ، به فضای عمودی فکر کنید. کانترها و قفسه های را روی دیوارها و تلاش کنید انباری های ابتکاری و قطعات double duty بیابید. برای چیدمان های آشپزخانه های بزرگتر به شکل های L و U سیستم جزیره  مرکزی یا شبه جزیره انتخاب کنید .
در پایان ، درمورد این که خانواده چه استفاده ای از آشپزخانه می کنند بیاندیشید و سپس نیاز های آن ها را هنگام اعمال ایده های تغییر آشپزخانه برآورده کنید.
چگونه می توانم فضای انباری بیشتری در آشپزخانه اضافه کنم؟
به منظور جاسازی تمام ابزار آشپزی ، شیرینی و نان پزی و وسایل کوچک ، لازم است  فضایی را به کابینت ها ، کشوها و قفسه ها اختصاص دهید.به منظور استفاده بهینه از این فضا ,از هر
متر مربع از آن استفاده کنید.کابینت در جزیره ,خریداری جای ادویه جات و جای قابلمه که بتوانید آن را آویزان کنید و آن ها را .اقلام جاگیر که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد را روی کانترتاپ قرار دهید و فضای بیشتری را با  انبار کردن اقلام کمتر مورد نیاز در انباری یا زیرزمین ایجاد کنید.و بیشتر از همه منظم باشید.لوازم جانبی که به طورمنظم چیده شده اند فضای کمتری را در بر میگیرند ,بدین ترتیب تخصیص زمانی برای انبار کردن آن ها به طرز مناسبی موهبت بزرگی است.
چه کانتر تاپ و کابینتی باید در طراحی آشپزخانه به کار ببرم؟
از آن جایی که  گزینه های چیدمان و انبار کردن  استاندارد هستند انتخاب مواد جالب باعث می شود آشپزخانه شما چشمگیر شود .در مورد کانتر ,کانتر تاپ های  گرانیتی و مرمر انتخاب های عالی هستند ,در حالی که کانتر هایی که از جنس سیمان , سنگ آهک و فولاد هستند کمی امروزی تر هستند. برای داشتن کمی رنگ ,کاشی های دارای رنگ روشن یا کف پوش های طرح چوب و براق بیفزایید . حتی شما می توانید ترکیبی از هردو را اعمال کنید.کابینت های مات احساس مدرن بودن را القا می کنند ,در حالیکه کابینت های رنگ شده یک تغییرمناسب و ارزان قیمت را ایجاد می کند.

کاغذ دیواری رها

(وارد کننده کاغذ دیواری،فروش عمده کاغذ دیواری,نمایندگی کاغذ دیواری،قیمت کاغذ دیواری)